Graag nodigen we je uit voor een korte webinar over ‘Het Vlaams en federaal regeerakkoord door een gemeentelijke economische bril’, op vrijdag 28 maart van 9u tot 10u.
Zowel het Vlaams regeerakkoord 2024-2029 als het federaal regeerakkoord 2025-2029(opent nieuw venster) bevatten heel wat beleidsintenties die relevant en impactvol kunnen zijn voor de lokale besturen, meer bepaald voor het beleidsdomein economie. We duiken daarbij ook in de doorvertaling van het Vlaams regeerakkoord in de beleidsnota ‘Economie, wetenschap, innovatie en industrie’ van minister-president Mattias Diependaele.
We overlopen de meest relevante bepalingen en duiden de link met het gemeentelijk economisch beleid en de gemeentelijke dienstverlening aan ondernemers. Op het vlak van het detailhandelsbeleid, administratieve vereenvoudiging, bedrijfshuisvestingsbeleid, hervormingen van allerlei economische regelgeving, enzovoort.
Had je zelf de tijd nog niet gevonden om deze beleidsteksten door te nemen? Wil je een kort en bondig overzicht van wat de Vlaamse en federale regering van plan zijn? Wil je bij de lokale beleidsplanning maximaal rekening houden met de te verwachten federale en Vlaamse initiatieven? We vatten het voor je samen en laten daarbij ook de nodige ruimte voor vraagstelling.
Praktisch
Datum
Vrijdag 28 maart 2025, van 9u tot 10u.
Inschrijven
Deelname is gratis.
Deelnamelink
We bezorgen je de deelnamelink de dag voordien.
Verontschuldigd
Ben je verontschuldigd en wil je de documentatie achteraf ontvangen, dan volg je de volgende stappen:
Klik op de inschrijvingsknop
Vul het inschrijvingsformulier in
Kies bij de laatste stap de optie 'Ik wil mij verontschuldigen maar ontvang graag achteraf de documentatie'
Op deze manier ontvang je automatisch de documentatie na afloop.