De Mobibaden worden georganiseerd door VSV (Vlaamse Stichting Verkeerskunde) & VVSG en vinden plaats in iedere provincie.
Je maakt kennis met de thema’s verkeersveiligheid, duurzame mobiliteit en rechtvaardige mobiliteit. We voeden je met inzicht en inspiratie om werk te maken van een sterk lokaal mobiliteitsbeleid. Tot slot is er ook voldoende netwerkmogelijkheid en maak je kennis met organisaties rond mobiliteitsbeleid in Vlaanderen. Maak kennis met de contactpersonen van je vervoerregio.
Doelgroep
Het Mobibad is er voor al wie het lokale mobiliteitsbeleid mee uitstippelt: burgemeesters, schepenen, gemeente- en provincieraadsleden en gedeputeerden. Ambtenaren die meewerken aan mobiliteit en verkeersveiligheid zijn ook welkom.