Van hulpvraag, over sociaal onderzoek tot beslissing. Over onderhoudsplichtigen en mogelijke terugvorderingen. Tijdens deze opleiding bekijken we hoe en wanneer het OCMW een borgstelling kan afleveren en hoe en wanneer het OCMW tussenkomt in kosten van opnamen in woonzorgvoorzieningen (WZC/GAW). Naast het wettelijk kader is er ruimte voor het delen van lokale praktijken.
Doelgroep
Maatschappelijk werkers OCMW sociale diensten, medewerkers WZC en GAW die dossiers ten laste name behandelen. Let op: voor deze vorming kan er maar maximum 1 persoon per bestuur inschrijven.
We voorzien een standaard broodjesassortiment met voldoende vegetarisch beleg. Heb je andere specifieke dieetwensen, dan vragen we je om zelf een lunch te voorzien. Gaat het om een voedselallergie of -intolerantie? Geef dit dan door via het inschrijvingsformulier bij ‘Opmerkingen’ (helemaal op het einde van de inschrijving). We bekijken met de locatie wat mogelijk is en brengen je op de hoogte als hier helaas niet aan kan worden tegemoetgekomen. Bedankt voor je begrip!
Prijs
€230 (deze vorming is exclusief voor VVSG-leden) inclusief documentatie, broodjeslunch en koffiepauzes. Let op: voor deze vorming kan er maar 1 persoon per bestuur inschrijven.
Annuleren
Kosteloos annuleren is mogelijk tot 14 dagen voor de aanvangsdatum van de opleiding. Annuleer je minder dan 14 dagen voor de start van de opleiding? Dan rekenen we de volledige deelnameprijs aan, tenzij je een geldig ziekteattest kan voorleggen. Ben je onverwacht verhinderd of is het te laat om te annuleren? Geen probleem! Laat je vervangen door een collega en breng ons op de hoogte via ons contactformulier.