Week van de Kinderopvang

De Week van de Kinderopvang vond plaats van 7 tot en met 13 oktober 2024. Een warme dankjewel aan iedereen die heeft meegeholpen om de medewerkers in de kinderopvang in de schijnwerpers te zetten. Jullie inzet maakt het verschil voor deze kampioenen, die elke dag goud waard zijn!

Editie 2024: Kinderopvangkampioen

De actie vond plaats van maandag 7 tot en met zondag 13 oktober 2024. Lokale besturen konden promomateriaal bestellen, maar de bestellingen zijn nu afgesloten.

Deze campagne benadrukte dat deze professionals stuk voor stuk kampioenen zijn, met een gouden kinderhart dat dagelijks schittert. Ze verdienen een gouden medaille voor hun inzet en veelzijdigheid.

Met een indrukwekkend ‘trainingsschema’ combineren ze uiteenlopende taken: creatieve activiteiten bedenken, knutselen, (buiten)spelen, maaltijden organiseren, troosten, en natuurlijk heel wat knuffels uitdelen. Tegelijk bieden ze kinderen in Vlaanderen en Brussel kansen om te spelen, te groeien en zich optimaal te ontwikkelen. Zoals echte sportcoaches stimuleren ze het talent van elk kind en laten ze hen bloeien.

Kinderopvangmedewerkers werden tijdens deze actieweek in de spotlights gezet als de onmisbare krachten achter een warme en stimulerende omgeving voor elk kind.

Dank aan iedereen die deze week tot een succes heeft gemaakt! Heb je zelf iets gedeeld? Kijk zeker in de Facebookgroep van het VVSG-Steunpunt Kinderopvang(opent nieuw venster) voor updates en acties van andere deelnemers.

Contact

  • Karen De Meyer
    Regionale stafmedewerker gezinsopvang
    Contact