Het online vragenuur op 27 oktober 2026 om 11u is uitsluitend bedoeld voor medewerkers van lokale besturen die regelmatig met GIPOD werken. Het vragenuur is een initiatief van Athumi in samenwerking met VVSG.
Werk je via een dienstenleverancier? Ook dan zijn deze sessies relevant: je lokale toepassing wisselt data uit met GIPOD en maakt dus gebruik van het GIPOD-platform.
Tijdens de sessie kan je terecht met al je vragen over GIPOD, met focus op het vergunningsproces:
Vragen voor grondwerken (domeintoelating)
Signalisatievergunningen
Doorlopende vergunningen, zoals Algemene Toelating en Jaarvergunning Signalisatie
We gaan in op concrete vragen, onduidelijkheden en uitdagingen. Daarnaast voorzien we ruimte om ervaringen uit te wisselen: hoe gebruiken andere lokale besturen GIPOD in functie van het beheer van het openbaar domein?
Bezorg ons je vragen vooraf via dit inschrijfformulier(opent nieuw venster) (vóór 12 oktober 2026). We behandelen enkel vooraf ingestuurde vragen. Een week op voorhand ontvang je als deelnemer een overzicht van de topics die aan bod komen.
Je kan ook deelnemen om te luisteren en mee te denken, zonder zelf een vraag in te dienen.