Tijdens deze digitale bijeenkomst gaan we dieper in op de rol van vrijwilligers bij het faciliteren van voedselpunten, met aandacht voor organisaties zoals Welzijnsschakels, de sociale kruideniers en Sint-Vincentius.
Wie er precies zal spreken, is nog niet bekend, maar we houden jullie snel op de hoogte!
Werkwijze
Het lerend netwerk is een digitale bijeenkomst die elk trimester plaatsvindt voor lokale besturen. Tijdens de sessies delen zij gedachten, zorgen en praktijkvoorbeelden over thema's zoals voedselhulp als hefboom, voedselongelijkheid, voedselzekerheid en de sociale verankering van voedselstrategieën.
Doelgroep
Dit webinar is gericht op leidende ambtenaren en beleidsmedewerkers van lokale besturen/OCMW’s.
Waar en wanneer
De opleiding gaat digitaal door op dinsdag 6 mei van 10.00 tot 12.00 uur via MS Teams. Je ontvangt enkele dagen voordien de deelnamelink.
Annuleren
Het is belangrijk dat deelnemers zich minstens 5 werkdagen voor de aanvangsdatum afmelden als zij niet kunnen deelnemen. Ben je onverwacht verhinderd?Breng ons op de hoogte via ons contactformulier.