Contactgegevens

  • Fabio Contipelli - Diensthoofd / Stafmedewerker Werk & Sociale Economie
    Tel. 02 211 55 64, gsm 0478 99 99 63 - fabio.contipelli@vvsg.be

    Lokaal werkgelegenheids- en activeringsbeleid / VDAB/ regionale samenwerkingsverbanden / Sociale Maribel Openbare Sector / dienstencheques / wijk-werken / Plaatselijk Werkgelegenheidsagentschap (PWA) / sociale economie/ taxshift/ Lokale diensteneconomie (LDE)/ Sociale inschakelingseconomie (SINE)
     
  • Peter Cousaert - Stafmedewerker lokaal sociaal beleid, Regie en Organisatienetwerken
    Tel. 02 211 56 30, gsm 0477 70 56 89 - peter.cousaert@vvsg.be

    Lokaal sociaal beleid / Regie- en Organisatienetwerken / Sociaal werk / G50 / Service design/ Geïntegreerd Breed Onthaal (GBO)
  • Fabienne Crauwels - Stafmedewerker vreemdelingenbeleid
    Tel. 02 211 55 86 - fabienne.crauwels@vvsg.be

    Vreemdelingenbeleid / verblijfsregeling vreemdelingen/ Recht op Maatschappelijke Integratie (RMI-wet) voor vreemdelingen / recht op maatschappelijke dienstverlening (OCMW-wet) voor vreemdelingen / wet van 2 april 1965 over bevoegd OCMW en ten laste neming van kosten door de POD Maatschappelijke Integratie / opvangbeleid van verzoekers internationale bescherming (asielzoekers) / dringende medische hulp/ tewerkstelling van vreemdelingen/ installatiepremies en huurwaarborg voor vreemdelingen

  • Petra DombrechtStafmedewerker activering
    Tel. 02 211 55 30 - petra.dombrecht@vvsg.be

    Tijdelijke Werkervaring (TWE) – artikel 60 § 7 OCMW-wet / verhoogde staatstoelage artikel 60 § 7 OCMW-wet / samenwerking OCMW-VDAB / beroepsverkennende stage / Werkgelegenheidsmaatregelen/ Europees Sociaal Fonds (ESF), …

  • Jorg Gebhard - Coördinator netwerk radicalisering
    Gsm: 0487 38 44 46 -  jorg.gebhard@vvsg.be
     
  • Maarten De Waele - Projectmedewerker preventie van radicalisering en polarisering
    Tel. 02 211 56 74 - maarten.dewaele@vvsg.be

    Preventiebeleid extremisme en polarisering / Lokale Integrale Veiligheidscel (LIVC)

  • Abderrazak El-Omari - Stafmedewerker sociale zaken en werk
    Tel. 02 211 56 22, gsm 0497 33 36 06 - abderrazak.el-omari@vvsg.be

    Sociale zaken / dienstencheques / Individuele beroepsopleiding (IBO) / Tijdelijke Werkervaring (TWE) – artikel 60 § 7 OCMW-wet / andere tewerkstellingsmaatregelen / aanwervingsincentives/…

  • Peter Hardy - Stafmedewerker OCMW-wetgeving
    Tel. 02 211 55 84 - peter.hardy@vvsg.be

    OCMW-wetgeving (mailbox: ocmw.wetgeving@vvsg.be / OCMW sociale dienst/ Recht op Maatschappelijke Integratie (RMI-wet) / Wet van 2 april 1965 betreffende het ten laste nemen van de steun verleend door de OCMW's / Organieke wet van 8 juli 1976 betreffende de openbare centra voor maatschappelijk welzijn

  • Ann Jughmans - Stafmedewerker werk & sociale economie
    Tel. 02 211 56 42 - ann.jughmans@vvsg.be

    Lokale diensteneconomie / sociale economie / wijk-werken / Europees Sociaal Fonds (ESF) / staatssteun / lokaal arbeidsmarktbeleid / regie werk en sociale economie/

  • Hans Ledegen - Stafmedewerker dataverzameling en verwerking
    Tel. 02 211 56 31 - hans.ledegen@vvsg.be

    Dataverzameling en -bewerking / KSZ-datasets / OCMW barometer
     
  • Shirley Ovaere - Stafmedewerker armoedebeleid
    Tel. 02 211 56 41, gsm 0476 60 00 92 - shirley.ovaere@vvsg.be

    Armoedebeleid / energiearmoede
     
  • Miet Remans - Stafmedewerker KSZ en sociaal werk
    Tel. 02 211 56 37 - miet.remans@vvsg.be

    Data-uitwisselingen naar en vanuit de OCMW’s, o.a. via de Kruispuntbank van de Sociale Zekerheid (KSZ) / ondersteuning van het sociaal werk d.m.v. opleidingen in het open aanbod en op vraag / informatieveiligheid m.b.t. de werking van de OCMW’s
     
  • Griet Briels - Stafmedewerker sociaal werk

    gsm 0499 26 99 53 - griet.briels@vvsg.be

    Sociaal werk / lokaal sociaal beleid/ regie- en organisatienetwerken / G50 / Geïntegreerd Breed Onthaal (GBO)

  • Sabine Van Cauwenberge - Stafmedewerker integratie- en inburgeringsbeleid
    Tel. 02 211 55 40, gsm 0478 88 10 70 - sabine.vancauwenberge@vvsg.be

    Integratie- en inburgeringsbeleid /samenleven in diversiteit
     
  • Lore Colaert - Projectmedewerker samenleven in diversiteit
    Tel. 02 211 55 51 - lore.colaert@vvsg.be

    Project ‘Transversale aanpak en inclusieve communicatiestrategie over goede praktijken ‘Samenleven in Diversiteit’’