Centrale medewerkers

Werkadres: VVSG Bischoffsheimlaan 1-8, 1000 Brussel

  • DIENSTHOOFD KINDEROPVANG

Ann Lobijn

tel. 02-211 55 73, gsm 0497-15 14 74
ann.lobijn@vvsg.be

  • STAFMEDEWERKER KINDEROPVANG

Sofie Delcourt

tel. 02-211 55 79, sofie.delcourt@vvsg.be
Regie kinderopvang / lokaal overleg kinderopvang / lokaal loket kinderopvang / OCMW-tarief kinderopvang /  Huis van het Kind
Sofie is tijdelijk afwezig. Je kan je vragen over lokaal loket stellen aan Ann De Smaele (ann.desmaele@vvsg.be).
Andere vragen over de regie-opdrachten van een lokaal bestuur - kinderopvang baby's en peuters kan je stellen aan Wouter Boeckmans (wouter.boeckmans@vvsg.be).

  • STAFMEDEWERKER KINDEROPVANG

Wouter Boeckmans
gsm 0486-50 84 99, wouter.boeckmans@vvsg.be
regie-opdrachten van een lokaal bestuur - kinderopvang baby's en peuters

  • STAFMEDEWERKER FINANCIERING

Angelique Van der Straete
tel. 02-211 56 64 en gsm  0472-21 42 60, Angelique.VanderStraete@vvsg.be
financiering en dataverzameling

  • STAFMEDEWERKER PERSONEEL

Kujtime Pajazitaj
tel. 02-211 56 68, kujtime.pajazitaj@vvsg.be
Personeelsbeleid / rechtspositieregeling / arbeids(tijd) wetgeving /  sociaal statuut onthaalouders / project werknemersstatuut onthaalouder

  • STAFMEDEWERKER VOEDSELVEILIGHEID

Hanne Van Nuffel
tel. 02-211 56 55, hanne.vannuffel@vvsg.be
Gezonde voeding / beweging / FAVV inspectie voedselveiligheid / actieve kinderopvang / allergenenbeleid / autocontrolegids / welzijn op het werk

  • STAFMEDEWERKER INFRASTRUCTUUR

Kurt Schoonbaert
tel. 02-211 56 63, kurt.schoonbaert@vvsg.be
Brandveiligheid / risico-analyse / planadvies /  buitenruimte / binnenklimaat / VIPA

  • STAFMEDEWERKER KWALITEITSBELEID

Jens Mortier
tel. 02-211 56 67, jens.mortier@vvsg.be
Kwaliteitshandboek / zelfevaluatie / procedures / Zorginspectie

  • ADMINISTRATIEF MEDEWERKER

Marjolein Stroobant
tel. 02-211 55 94, marjolein.stroobant@vvsg.be
Kinderopvang

  • STAFMEDEWERKER VORMING / DIENSTHOOFD DIVERSCITY

Peter Neirynck
tel. 02-211 55 49, peter.neirynck@divercity.be
Kwalificerende trajecten / Vormingsfonds / Diverscity

  • STAFMEDEWERKER VORMING

Hilde Hautekees
tel. 02-211 56 51, hilde.hautekees@diverscity.be
Speelbank.be / Kinderopvang TV / Diverscity

  • VERANTWOORDELIJKE ORGANISATIE VORMING

Cindy De Sutter
tel. 02-211 55 60, cindy.desutter@vvsg.be
Organisatie vorming / inschrijvingen / VVSG-academieteam

  • VERANTWOORDELIJKE ORGANISATIE VORMING

Elke Van Den Wijngaert

tel. 02-211 56 60, elke.vandenwijngaert@vvsg.be
Kinderopvangcaravan

Regionale medewerkers

Ondersteuning / Advies / 1ste hulplijn / Werkgroep kwaliteit / Beleid, Actualiteit en Regelgeving in de praktijk / Pedagogisch beleid / Ervaringsuitwisseling / Werkinstrumenten / Werkgroep Zelfevaluatie