Centrale medewerkers

Werkadres: VVSG Bischoffsheimlaan 1-8, 1000 Brussel

  • DIENSTHOOFD KINDEROPVANG

Ann Lobijn

tel. 02-211 55 73, gsm 0497-15 14 74
ann.lobijn@vvsg.be

  • STAFMEDEWERKER KINDEROPVANG BABY EN PEUTER

Sofie Delcourt

tel. 02-211 55 79, sofie.delcourt@vvsg.be
Regie kinderopvang baby en peuter/ lokaal overleg kinderopvang / lokaal loket kinderopvang / OCMW-tarief kinderopvang /  Huis van het Kind

  • STAFMEDEWERKER REGIE BUITENSCHOOLSE OPVANG EN ACTIVITEITEN

Sara Schroé

tel. 02-211 56 45, sara.schroe@vvsg.be
Decreet buitenschoolse opvang en buitenschoolse activiteiten

  • STAFMEDEWERKER FINANCIERING

Angelique Van der Straete
tel. 02-211 56 64 en gsm  0472-21 42 06, Angelique.VanderStraete@vvsg.be
financiering 

  • STAFMEDEWERKER PERSONEEL

Kujtime Pajazitaj
tel. 02-211 56 68, kujtime.pajazitaj@vvsg.be
Personeelsbeleid / rechtspositieregeling / arbeids(tijd) wetgeving /  sociaal statuut onthaalouders / project werknemersstatuut onthaalouder

  • STAFMEDEWERKER VOEDSELVEILIGHEID

Hanne Van Nuffel
tel. 02-211 56 55, hanne.vannuffel@vvsg.be
Gezonde voeding / beweging / FAVV inspectie voedselveiligheid / actieve kinderopvang / allergenenbeleid / autocontrolegids / welzijn op het werk

  • STAFMEDEWERKER INFRASTRUCTUUR

Kurt Schoonbaert
tel. 02-211 56 63, kurt.schoonbaert@vvsg.be
Brandveiligheid / risico-analyse / planadvies /  buitenruimte / binnenklimaat / VIPA

  • STAFMEDEWERKER KWALITEITSBELEID

Jens Mortier
tel. 02-211 56 67, jens.mortier@vvsg.be
Kwaliteitshandboek / zelfevaluatie / procedures / Zorginspectie

  • ADMINISTRATIEF MEDEWERKER

Marjolein Stroobant
tel. 02-211 55 94, marjolein.stroobant@vvsg.be
Kinderopvang

  • STAFMEDEWERKER VORMING / DIENSTHOOFD DIVERSCITY

Peter Neirynck
tel. 02-211 55 49, peter.neirynck@divercity.be
Kwalificerende trajecten / Vormingsfonds / Diverscity

  • STAFMEDEWERKER VORMING

Hilde Hautekees
tel. 02-211 56 51, hilde.hautekees@diverscity.be
Speelbank.be / Kinderopvang TV / Diverscity

  • VERANTWOORDELIJKE ORGANISATIE VORMING

Cindy De Sutter
tel. 02-211 55 60, cindy.desutter@vvsg.be
Organisatie vorming / inschrijvingen / VVSG-academieteam

  • VERANTWOORDELIJKE ORGANISATIE VORMING

Elke Van Den Wijngaert

tel. 02-211 56 60, elke.vandenwijngaert@vvsg.be
Kinderopvangcaravan

Regionale medewerkers

Ondersteuning / Advies / 1ste hulplijn / Werkgroep kwaliteit / Beleid, Actualiteit en Regelgeving in de praktijk / Pedagogisch beleid / Ervaringsuitwisseling / Werkinstrumenten / Werkgroep Zelfevaluatie

  • ONDERSTEUNING GEZINSOPVANG BABY’S EN PEUTERS (* EN MENTOR)

Provincie Oost- en West-Vlaanderen
Werkadres:  Koningin Elisabethlaan 47, 9000 Gent

   Charlien Hoffman (in bevallingsverlof tot eind november 2021)
   tel. 02-211 56 71, gsm 0472-53 38 16
   charlien.hoffman@vvsg.be

   Karen De Meyer
   tel. 02-211 56 72, gsm 0478-78 98 68
   karen.demeyer@vvsg.be

   Ann De Smaele
   
gsm 0473-65 14 09
   Ann.desmaele@vvsg.be


Provincie Vlaams-Brabant en Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Werkadres: De Vunt 17, 3220 Holsbeek

   Danielle Vervotte
   tel. 02-211 55 67, gsm 0473-93 93 34
   danielle.vervotte@vvsg.be

Provincie Antwerpen en Oost-Vlaanderen
Werkadres: C. Silvertopstraat 15, 2850 Boom

   Ilse Lambrechts 
   tel. 02-211 56 93, gsm 0473-83 75 09
   ilse.lambrechts@vvsg.be

   Maartje Vanhaverbeke
   tel. 02 211 55 11, gsm 0473-76 39 68
   maartje.vanhaverbeke@vvsg.be