Voor een sterk lokaal bestuur

Op zoek naar een presentatie van #VVSGtrefdag?

Kies hieronder uw thema

Contact

Contactgegevens medewerkers Steunpunt Kinderopvang

Centrale medewerkers

Werkadres: VVSG, Paviljoenstraat 9, 1030 Brussel (nabij het Noordstation)

Diensthoofd kinderopvang

Ann.jpg 

Ann Lobijn, tel. 02-211 55 73, gsm 0497-15 14 74, ann.lobijn@vvsg.be

Administratief medewerker

Marjolein.jpg 

Marjolein Stroobant, tel. 02-211 55 94, marjolein.stroobant@vvsg.be

Stafmedewerker kinderopvang

Sofie D.jpg 

Sofie Delcourt, tel. 02-211 55 79, sofie.delcourt@vvsg.be

Stafmedewerker Dataverzameling en Financiering

Esther.jpg 

Esther Holleman, tel. 02-211 56 53, esther.holleman@vvsg.be

Stafmedewerker Personeel kinderopvang en thuiszorg

Pajazitaj Kujtime.bmp 

Kujtime Pajazitaj, tel. 02-211 56 68, kujtime.pajazitaj@vvsg.be

Stafmedewerker Voedselveiligheid

hanne_van_nuffel.jpg 

Hanne Van Nuffel, tel. 02-211 56 55, Hanne.vannuffel@vvsg.be

Stafmedewerker Infrastructuur

Kurt.jpg 

Kurt Schoonbaert, tel. 02-211 56 63, Kurt.schoonbaert@vvsg.be

Tina S.jpg 

Tina Schuddinck, tel. 02/211.55.16, Tina.Schuddinck@vvsg.be

Stafmedewerker Kwaliteitsbeleid

jens_mortier.bmp 

Jens Mortier, tel. 02-211 56 67, jens.mortier@vvsg.be

Stafmedewerker Vorming

hilde_hautekees.bmp 

Hilde Hautekees, tel. 02-211 56 51, hilde.hautekees@diverscity.be
NadineCeulemans.bmp

Nadine Ceulemans, tel. 02-211 55 23, nadine.ceulemans@diverscity.be

Organisatieverantwoordelijke Kinderopvang Caravan en VVSG-academieteam

Elke.bmp 

Elke Van den Wijngaert, tel. 02-211 56 60, elke.vandenwijngaert@vvsg.be

Regionale stafmedewerkers

Ondersteuning diensten voor onthaalouders

Provincie Oost-Vlaanderen

Werkadres: Welzijnsbureau Gent Noord, Edward Anseeleplein 7, 9000 Gent

katrienv2.jpg 

Katrien Burvenich, tel. 02-211 56 71 , gsm 0473-93 93 72, katrien.burvenich@vvsg.be

karen_de_meyer.bmp
Karen De Meyer, tel. 02-211 56 72, gsm 0478-78 98 68,
karen.demeyer@vvsg.be

Charlien Hoffman.jpg 

Charlien Hoffman, tel. 02-211 56 72, gsm 0472-53 38 16, charlien.hoffman@vvsg.be

Provincie West-Vlaanderen

Werkadres: Ruddershove 4, 8000 Brugge

sara_toch.bmp
Sara Toch, tel. 02-211 56 54, gsm 0474-45 85 51, sara.toch@vvsg.be

Provincies Vlaams-Brabant en Brussels Hoofdstedelijk Gewest

Werkadres: De Vunt 17, 3220 Holsbeek

danielle.bmp
Danielle Vervotte, tel. 02-211 55 67, gsm 0473-93 93 34, danielle.vervotte@vvsg.be

Provincie Antwerpen

Werkadres: Silvertopstraat 15, 2850 Boom
Carine.jpg

Carine Wynants, tel. 02-211 56 95, gsm 0478-78 98 67, carine.wynants@vvsg.be
astrid_de_roy.bmp

Astrid De Roy, tel 02-211 56 94, gsm 0476- 91 15 36, astrid.deroy@vvsg.be
ilse_lambrechts.bmp

Ilse Lambrechts, tel 02-211 56 93, gsm 0473-83 75 09, ilse.lambrechts@vvsg.be

Ondersteuning kinderdagverblijven

Provincies Oost- en West-Vlaanderen

Werkadres: Ruddershove 4, 8000 Brugge

els_2.jpg
Els Robijt, tel. 02-211 56 33, gsm 0475-75 21 82, els.robijt@vvsg.be

Provincie Vlaams-Brabant

Werkadres: De Vunt 17, 3220 Holsbeek

HildeVanRie.bmp
Hilde Van Rie, tel. 02-211 56 75, gsm 0498-14 13 50, hilde.vanrie@vvsg.be

Provincies Antwerpen en Limburg

Werkadres: Silvertopstraat 15, 2850 Boom

Sofie Verhaert.jpg
Sofie Verhaert, tel. 02-211 56 44, gsm
0471-13 89 62, sofie.verhaert@vvsg.be 

Ondersteuning Initiatieven voor buitenschoolse opvang

Provincie West-Vlaanderen

Werkadres: Ruddershove 4, 8000 Brugge

lyn20libin.bmp
Lien Libin, tel. 02-211 56 45, gsm 0471-13 89 63, lien.libin@vvsg.be

Provincie Oost-Vlaanderen

Werkadres: Welzijnsbureau Gent Noord, Edward Anseeleplein 7, 9000 Gent

annemie1.bmp
Annemie Nouwynck, tel 02-211 56 73, gsm 0476-86 31 65, annemie.nouwynck@vvsg.be

Provincie Antwerpen

Werkadres:Silvertopstraat 15, 2850 Boom

ellen.bmp
Ellen Wendelen, tel 02-211 56 96, gsm 0471-13 89 61, ellen.wendelen@vvsg.be

Provincie Vlaams-Brabant en Limburg

Werkadres: De Vunt 17, 3220 Holsbeek

leen20walravens.bmp
Leen Walravens, 02-211 56 76, gsm 0471-34 94 76 leen.walravens@vvsg.be

 

Navigatie