Voor een sterk lokaal bestuur

Schrijf in voor de nieuwsbrief

Kies hieronder uw thema

 

1 VVSG-COMMISSIES

ERFGOEDCELLENOVERLEG

Voorzitter

Hilde Plas, stafmedewerker Cultuur en Erfgoed, VVSG


Leden

Sigrid Bosmans, erfgoedcel Mechelen
Lothar Casteleyn, erfgoedcel Brugge
Sofie De Ruysser, erfgoedcel Antwerpen
Ode De Zutter, erfgoedcel Waasland
Ann Degeest, erfgoedcel Aalst
Rebecca Gysen, erfgoedcel Leuven
Hanne Indekeu, erfgoedcel Hasselt
Jeroen Janssens, Kempens Karakter
Annelies Lieten, erfgoedcel Mechelen
Jan Matthé, erfgoedcel Noorderkempen
Sylvia Matthys, COMEET
Ruben Mayeur, erfgoedcel Kortrijk
Lieve Opsteyn, erfgoedcel Sint-Truiden
Stefanie Sfingopoulos, erfgoedcel Tongeren
Rebecca Van Rechem, COMEET
Ans Van de Cotte, Erfgoedcel Viersprong
Christine De Weerdt, Erfgoedcel Gent
Cor Van Istendael, Erfgoedcel Noorderkempen
Geert Vandewynckel, Erfgoedcel CO7
Hilde, Cuyt, Erfgoedcel CO7
Jolien Verroeye, COMEET
Karen Van Buggenhout, Erfgoedcel Pajottenland en Zennevallei
Kim Van Belleghem, Erfgoedcel TERF
Koen Demarsin, Erfgoedcel Pajottenland en Zennevallei
Kris Declercq, Erfgoedcel TERF
Lieve De Saedeleer, Erfgoedcel Kempens Karakter
Lieven Janssens, Erfgoedcel Kempens Karakter
Marieke Vangheluwe, Erfgoedcel Gent
Mieke Maes, Erfgoedcel Brussel
Nelle De Beuckeleer, Erfgoedcel k.ERF
Raf De Mey, Erfgoedcel Aalst
Tine Rock, Erfgoedcel Hasselt

 

KUNSTENOVERLEG CENTRUMSTEDEN

Voorzitter

Hilde Plas, stafmedewerker Cultuur en Erfgoed, VVSG


Leden ambtelijke werkgroep

Ann Bouckaert, departementshoofd vrije tijd & onderwijs,
Stad Roeselare
Annick Schramme, kabinetsadviseur, Stad Antwerpen
Arnoud Van der Straeten, cultuurbeleidscoördinator, Stad Aalst
Bart Doucet, cultuurfunctionaris, Stad Gent
Bruno Verbergt, bedrijfsdirecteur cultuur, sport en jeugd, Stad Antwerpen
Dirk Vanhaute, directeur vrije tijd, Stad Turnhout
Emmy Vandersmissen, cultuurbeleidscoördinator, Stad Genk
Heidi De Nijn, departementshoofd culturele zaken, Stad Mechelen
Jean-Pierre Swerts, cultuurbeleidscoördinator, Stad Hasselt
Johan Van de Wiele, departementshoofd, Stad Gent
Katrien Laporte, kabinetssecretaris, Stad Gent
Martine Meire, directeur, Stad Oostende
Michel Price, cultuurbeleidscoördinator, Stad Mechelen
Ronny De Mulder, deskundige, Stad Sint-Niklaas
Roos Desmet, cultuurfunctionaris, Stad Kortrijk
Steven Slos, cultuurbeleidscoördinator, Stad Brugge
Steven Dusoleil, coördinator vrije tijd, Stad Leuven


Schepenen

Anniek Nagels, Schepen, Stad Genk
Christine Depuydt, Schepen, Stad Kortrijk
Denise Vandevoort, Schepen, Stad Leuven
Dylan Casaer, Schepen, Stad Aalst
Eric Vos, Schepen, Stad Turnhout
Frank Nobels, Schepen, Stad Mechelen
Karolien Van Duffel-Mondelaers, Schepen, Stad Hasselt
Kris Declercq, Schepen, Stad Roeselare
Lieve Van Daele, Schepen, Stad Sint-Niklaas
Lieven Decaluwe, Schepen, Stad Gent
Nancy Bourgoignie, schepen, Stad Oostende
Philip Heylen, schepen, Stad Antwerpen
Yves Roose, Schepen, Stad Brugge

 

LOKAAL PARTICIPATIENETWERK


Voorzitter

Hilde Plas, stafmedewerker Cultuur en Erfgoed, VVSG


Leden

Ann Bouckaert, departementshoofd vrije tijd & onderwijs, Stad Roeselare
Ann Belmans, consulent welzijn, Stad Turnhout
Bart Pelgrims, jeugd- en vormingscoördinator, Gemeente Bonheiden
Bart Hollevoet, maatschappelijk werker, OCMW Brugge
Bianca Boekxstaens, welzijnscoördinator, Gemeente Heist-op-den-Berg
Chris Stoop, welzijnswerker, Stad Sint-Niklaas
Darline Dhaene, medewerker, OCMW Waregem
Eva Demeyer, cultuurbeleidscoordinator, Gemeente Ledegem
Geertrui Van Thienen, vormingsmedewerkster, OCMW Heusden-Zolder
Greet Drooghmans, cultuurbeleidscoördinator, Stad Mortsel
Griet Wouters, directrice cultuurparticipatie, Stad Leuven
Jan Leconte, cultuurbeleidscoördinator, Stad Ronse
Jan Thuy, deskundige buurtmanager - sportdienst, Stad Sint-Niklaas
Jasmina Buydens, diensthoofd, Gemeente Erpe-Mere
Jessy Wandels, diensthoofd, Stad Oudenaarde
Jos Hermans, afdelingshoofd, Gemeente Maasmechelen
Karel Hermans, cultuurbeleidscoördinator, Stad Antwerpen
Katrien Van Gemert, communicatieambtenaar, OCMW Westerlo
Katrien Carael, Stad Ninove
Koen Claessens, afdelingshoofd vrijetijdszaken, Stad Geel
Koen Cromheecke, hoofd maatschappelijk werk, OCMW Maldegem
Kristel Pylyser, jeugdconsulent, Stad Oostende
Liesbet Groffils, Gemeente Merelbeke
Lieven Kaerts, medewerker afdeling vrije tijd-secretariaat, Gemeente Heusden-Zolder
Linda De Bremme, diensthoofd, Stad Vilvoorde
Maarten François, medewerker, OCMW Kortrijk
Marcella Bex, OCMW Bonheiden
Marijke Leye, wnd. directeur cultuurparticipatie, Stad Gent
Martine Meire, directeur, Stad Oostende
Matthias Van de Straete, medewerker vrijetijdspas, Stad Gent
Michaël Pector, Gemeente Wetteren
Michel Price, Stad Mechelen
Nele Descheemaeker, coördinator socio-culturele zaken, Stad Izegem
Peter Bernaers, diensthoofd, Gemeente Lanaken
Riet Gailliaerd, Stad Waregem
Roos Desmet, Stad Kortrijk
Ruth Vanhaelen, coördinator, OCMW Maasmechelen
Steven Masil, diensthoofd, Stad Wervik
Steven Slos, cultuurbeleidscoördinator, Stad Brugge
Sven De Bakker, Gemeente Sint-Katelijne-Waver
Tine Casier, medewerker, OCMW Waregem


 

2 EXTERNE COMMISSIES

 

CULTUUR- EN ERFGOEDBELEID

  • Redactie Cultuurcodex: Hilde Plas
  • Stuurgroep Open Monumentendag (OMD): Hilde Plas
  • Monumentenwacht Vlaanderen (Algemene vergadering): Hilde Plas
  • Stuurgroep Erfgoeddag: Hilde Plas
  • Ambtelijk overleg cultureel erfgoed: Hilde Plas
  • Steunpunt Cultuur Lokaal/Locus (Algemene Vergadering/Raad van bestuur): Hilde Plas
  • Overleg cultuur centrumsteden: Hilde Plas
  • Redactie Praktijkboek Cultuur & Vrije Tijd: Hilde Plas

JEUGDBELEID

  • Reflectiegroep lokaal en bovenlokaal jeugdbeleid: Chris Peeters
  • Netwerk kindvriendelijke Steden: Chris Peeters
  • Overleg Jeugddiensten Centrumsteden (VVJ): Chris Peeters
  • Redactie Handboek Lokaal Jeugdbeleid i.s.m. de VVJ en Afdeling Jeugd Vlaamse administratie: Chris Peeters
  • Taskforce Jeugdverblijven: Chris Peeters

SPORTBELEID

  • ISB - VVSG overleg ad hoc: Chris Peeters
  • Sport Vlaanderen - VVSG overleg ad hoc: Chris Peeters

VRIJETIJDSBELEID

  • Intersectoraal overleg Cultuur (ISOC): Hilde Plas,
  • VVSG-Traject Verzelfstandiging, werkgroep: Hilde Plas, Chris Peeters, David Vanholsbeeck

Navigatie